Beker ASC VR 2 – VVA VR 1

Op deze zomerse dag trappen we om 12:30 af in en tegen ASC Dalfsen dames 2. De eerste actie is een mooie opbouwende loopactie van Tess, Myrna en Joanne en maar even later geeft Tess een voorzet op Paulien en kopt Paulien hem er keurig in en maakte de 0-1. Nog een goed schot op goal van Linda maar ging helaas net naast, Tess gaf een voorzet op Paulien en jammer genoeg raakte hem niet goed maar toen was daar Iris Van de Linde die de boel herstelde en maakte de 0-2. We kregen weer veel kansen en de tegenpartij ook, Daphne had een heel goed schot maar helaas net iets te hard dus ging de bal naast. Ook nog een paar goede reddingen tussendoor van onze keepster Chloë. Na ongeveer 25 minuten spelen hadden we 4 wissels : Esmee, Kayleigh, Ruth en Iris gingen er af en Fiene , Joanne, Daphne en Anne kwamen er voor in de plaats. Na weer een paar mooie kansen kwam Ruth 1 op 1 met de keepster , Ruth speelt door de benen van de keepster en ze scoort een mooie 0-3 en daarna schoot Ruth van een afstand tegen de tegenstander aan waardoor de bal in het goal gaat en de 0-4 valt.
Na de rust kwamen er nog 2 vrije trappen voor Dalfsen en was Chloë daar om ze gelukkig tegen te houden. Daarna hadden we nog een paar kansen waarvan er 2 benut zijn door Rochelle die een goede voorzet krijgen van Tess en daar dan de 0-5 van scoorde , en dan was Myrna er om de 0-6 te maken van 25 meter afstand ! Dalfsen creëerde nog een paar kansen maar Chloë was daar om de 0 te behouden.
De eindstand van de wedstrijd was 0-6 voor VVA.
Aankomende week moeten wij thuis tegen JVC Dedemsvaart VR2 om 14:30!