Hervatting van de competitie

Zaterdag 18 februari speelt VV Avereest de thuiswedstrijd tegen NWVV.

De winterstop is voorbij en de bal gaat weer rollen. De laatste competitiewedstrijd was 10 december 2016. Alweer een tijdje geleden dus. Toen won VVA in Balkbrug met 3-0 van SC Angelso. Avereest besloot 2016 in de middenmoot van de ranglijst. De planning van de hervatting van de competitie was vorige week al, maar deze ronde is verplaatst naar zaterdag 4 maart.

De tegenstander van komende zaterdag, Nieuw Weerdinge Voetbal Vereniging, staat op de één na laatste plek van de stand. Na dertien wedstrijden staat het op acht punten. Negen minder dan Avereest. Wel heeft het tien keer meer gescoord dan VVA. NWVV heeft dan ook de nummer twee van het topscorers klassement in huis: Marko Mihalji. Hij trof al 19 keer het net.

24 september 2016 was de heenwedstrijd in Nieuw Weerdinge. Toen eindigde de wedstrijd in een puntendeling. Het werd 2-2. Het is zaterdagmiddag aan Avereest om nu niet één, maar drie punten te pakken.

De wedstrijd VV Avereest – NWVV begint om half drie op Sportpark De Balk, in Balkbrug.