Lamberink nieuwe hoofdtrainer VV Avereest

Stef Lamberink (31 jaar) is volgend seizoen de hoofdtrainer van VV Avereest. Hiermee is hij de opvolger van Rick Mulder die na het lopende seizoen afscheid neemt.
De in Vroomshoop woonachtige Lamberink is momenteel trainer in Vriezenveen van DOS’37 JO19-1. Daarnaast is hij voetballend nog actief in de eerste selectie bij Luctor et Emergo in Almelo (koploper zondag 2J). Als speler heeft Stef een indrukwekkend voetbal-cv opgebouwd met onder andere Heracles Almelo, Excelsior ’31, DETO en Hoogeveen. Het trainen van de eerste selectie bij VV Avereest wordt zijn eerste klus als hoofdtrainer.
Na meerdere gesprekken met de technische commissie blijkt dat er van beide kanten een positief gevoel aanwezig is. Een trainer met ambitie, voetbalervaring en enthousiasme. VV Avereest is dan ook zeer content met het aantrekken van Stef als hoofdtrainer voor volgend seizoen.