Nieuwe trainer VVA VR 1

VVA Dames 1 krijg oude bekende als trainer

Niemand minder dan Marcel Schuur wordt komend seizoen de nieuwe trainer van onze Dames 1. Marcel is uiteraard geen onbekende voor VVA. Hij heeft jaren in Balkbrug gevoetbald en begon ook al vroeg als trainer.

Bij onze jeugd heeft hij de JO-13 tot en met de JO-19 gehad en ook bij onze seniorenelftallen heeft hij zijn sporen verdiend..

Enkele jaren geleden is Marcel overgestapt naar het vrouwenvoetbal waar hij onder andere de dames van VV de Weide onder zijn hoede heeft gehad.

Nu komt hij zogezegd terug op het oude nest om ons vrouwenvoetbal naar een hoger niveau te tillen. Gelukkig komt hij in een gespreid bedje terecht na de vele jaren die Johan ter Wolde in de ontwikkeling van onze Dames 1 heeft gestopt.

Wij wensen Marcel heel veel succes voor het komende seizoen!