Parkeren Funrun 31 augustus

I.v.m. de Funrun is de parkeerplaats op het sportpark op 31 augustus gesloten. Bezoekers van het sportpark dienen hun auto op het industriegebied neer te zetten en de aanwijzingen van de verkeersregelaars op te volgen.

De normale ingang van de parkeerplaats is afgesloten, wat normaal de uitgang is zal nu gebruikt worden als ingang voor wandelaars en fietsers, zie rode stippellijn.

Vanwege de omvang van de Funrun mogen de bezoekers van VV Avereest die op de fiets komen hun fiets mee het sportpark op nemen. Betreffende bezoekers worden wel verzocht de fiets neer te zetten langs het kunstgras veld of naast de kantine waarbij de ingang vrij moet blijven.

De bekerwedstrijd van VVA 3 die voor deze dag gepland stond is verplaatst naar woensdag 4 september om 20.00 uur.