Rabobank Clubkas Campagne!

Ook dit jaar is de Rabobank Vaart en Vechtstreek weer gestart met de Rabobank Clubkas Campagne! Ditmaal is het in een nieuw jasje gestoken en is de actie bekend onder de hashtag #RaboClubSupport. Ook VV Avereest doet dit jaar weer mee en de stembussen zijn inmiddels al geopend! Alle rekeninghouders bij de Rabobank die ook een (gratis) lidmaatschap hebben, kunnen weer stemmen op verschillende initiatieven. De sponsorcommissie hoopt ook dit jaar weer op veel stemmen op VVA, de afgelopen jaren zijn er mooie bedragen opgehaald! Je kunt stemmen t/m 25 oktober, maar hoe?

Via de Rabobankieren app kun je stemmen via > Zelf regelen > Lidmaatschap > Clubsupport.
Via de site kun je stemmen via de login of via https://www.rabo-clubsupport.nl/deelnemers?code=3249

Laat je stem gelden en geef twee stemmen aan VV Avereest!

Namens de sponsorcommissie