Regioteamcoach Gert Heerkes naar Rosenborg BK

>>>>> Persbericht <<<<<

Regioteamcoach Gert Heerkes naar Rosenborg BK 

Na een klein jaartje China komt regioteamcoach Gert Heerkes terug naar Europa. Zijn laatste Nederlandse klus was de functie van hoofd jeugdopleiding bij FC Emmen, waar hij ook als assistent coach fungeerde. Sinds februari 2017 was Heerkes hoofdtrainer bij Qingdao Red Lions. Nu gaat hij aan de slag als assistent trainer van het beloftenteam van Rosenborg BK in Noorwegen.

Regioteam

‘Hij blijft zeker ook actief voor het Regioteam van de gemeente Hardenberg’, aldus teammanager Johan Gaasbeek. ‘Arend Slot gaat de staf van het Regioteam wel verlaten. Zijn plaats wordt ingenomen door Jan Breukelman die vorig jaar – samen met Michel Jansen – ook al deel uitmaakte van de technische staf’. Eric Lippold gaat met organisator en teammanager Gaasbeek meedraaien in de organisatie.

In 2018 wordt de wedstrijd van het Regioteam bij VV Avereest op sportpark De Balk in Balkbrug.

>>>>> Einde persbericht <<<<<

J.G. (Hans) Heering

PR functionaris Regioteam Hardenberg

Tel. 0523-613645 / Mobiel: 0650257690

Email: hansheering@hotmail.com