Stef Lamberink nog een jaar bij VV Avereest

Stef Lamberink blijft nog een jaar bij VV Avereest. Met dit mooie nieuws sluit de club uit Balkbrug dit rare voetbaljaar af en kijkt het met haar huidige trainer naar een verdere toekomst in de derde klasse. Vanuit de club was al gauw duidelijk dat ze met Lamberink verder wilden. Ook de spelers maakten kenbaar dolgraag door te gaan met de 35-jarige trainer.

Lamberink wilde zelf logischerwijs even kijken wat er na vier jaar op zijn pad kwam, maar besloot al gauw er nog een seizoen op sportpark De Balk bij aan te plakken. De nog steeds erg jonge en kneedbare selectie en het verpeste seizoen 2020/2021 trokken hem over de streep.

Johan ten Wolde knoopt er tevens een jaar aan bij de het eerste dameselftal van VV Avereest en ook Mark Dunnink gaat voor nog een seizoen bij het tweede elftal van VVA.