Vacature Trainer 2e selectie

Voor het seizoen 2020/2021 zijn wij op zoek naar een trainer voor onze tweede selectie. Het profiel kan variëren van een beginnende tot een ervaren trainer. Het belangrijkste is dat spelvreugde en een positieve opvatting aanwezig zijn. Ons tweede elftal is momenteel actief in de reserve vierde klasse. Hier speelt een enthousiaste groep, met mix van jonge en ervaren spelers, bovenin de middenmoot mee.

Functieomschrijving:

De primaire taken van de functie zijn:

  • Voorbereiden en verzorgen van trainingen;
  • Begeleiden en coachen van wedstrijden;
  • Zorgen voor positieve sfeer rondom de selectie.

Functie-eisen:

  • De trainer 2e selectie zorgt voor een goede balans tussen sfeer en prestatie.

Competenties:
Voor de functie van trainer 2e selectie dient er aan de volgende competenties te voldoen:

  • Sociaal: Heeft interesse in zowel de mens als de speler;
  • Samenwerken: In overleg met technische staf zorgen voor goed verloop rondom selectie;
  • Positief: Houdt ervan om op positieve wijze met een spelersgroep te werken.

Beloning:

De beloning voor de functie van trainer 2e selectie varieert. Naast een financiële bijdrage is er de mogelijkheid om bij VV Avereest competenties verder te ontwikkelen. Denk hierbij aan het volgen van bijvoorbeeld een TC3 opleiding.

Informatie en procedure:
Uw motivatie, bestaande uit een sollicitatiebrief en cv kunt u versturen naar secretaris@vvavereest.nl.
Voor aanvullende informatie over VV Avereest kunt u terecht op onze website: www.vvavereest.nl.