VV Avereest groeit gestaag door

VV Avereest begint langzaam maar zeker uit zijn voegen te groeien. Waar we de afgelopen jaren met 3 herenteams en 1 vrouwenteam de competitie in gingen zal met ingang van het komende seizoen er ook een 2de vrouwenteam op de been gebracht worden. Dit vrouwen team gaat in een vrijdagavond competitie spelen op een half veld. Met de komst van dit team heeft VV Avereest maar liefst 34 dames als lid waarmee het succes van het damesvoetbal in Balkbrug onderstreept wordt.

Zaterdag 31 augustus is de kleding overhandigd aan dit nieuwe Vrouwen 2 team. Speelster en tevens sponsor Caroline Lip van Lip.nl heeft de dames voorzien van prachtige kledij. Na de overhandiging werd Caroline bedankt voor haar sponsoring en kreeg op haar beurt een mooie bos bloemen plus een ingelijst shirt namens het team en de club aangeboden.