VVA Vr1 – Daarle 

Na een hattrick aan weekenden aan de balk, in de kroeg en zelf op een bakfeest wat nog steeds niet helemaal geland is in welke situatie ik mij nou precies bevond. Voelde ik me dusdanig verbonden met Bbrug, vva en alles eromheen dat ik het de hoogste tijd vond droge sokken aan te trekken, het bakfeestse bier uit m’n haar te wassen en plaats te nemen achter de laptop voor een verslagje van de strijd die gister gestreden is met alle bijbehorende voorbereidingen.

Die begonnen namelijk twee weken geleden. De eerste nederlaag, tegen OZC, haalde ons uit onze ongeslagen kampioensroes en deed het geloof in de platte kar wankelen. Het vooruitzicht van het duel met de koploper die als eerstvolgende op de planning stond maakte sommigen van ons een tikkie zenuwachtig. Maar wij VVA dames zouden geen VVA dames zijn als we hier niet op gepaste wijze mee om konden gaan, met een lekker sappie.. en in dit geval een onschuldig avondje bingo!

Deze avond resulteerde in een onverwacht, minder onschuldig ogende eindstand dan je zou verwachten waarbij lady Pielman zich sindsdien de minst populaire bingo bezoeker in Balkbrug mag noemen, wegens het omkopen van de bingo captains dhr. Lunenborg en Zwiers. Daarnaast werden onze kleine Mel en diva Jansen die nog altijd de Bbrugse krantenkoppen domineerden na de inmiddels beruchte terugreis van de Hoeve-Kuiper bruiloft, deze avond van deze troon gestoten door little miss Dedemsvaart die “om t hoekje” een geheel nieuwe betekenis heeft gegeven, of beter gezegd weer een tweede leven heeft ingeblazen. #oldskoolvsnewskool

Wat een veerkracht om een nederlaag zo glansrijk te transformeren en op te poetsen.

Anyways, na de kleine tegenslag van de wedstrijd tegen OZC, mogen we ons niet meer ongeslagen noemen, maar zijn ondanks dat vooralsnog het best presterende elftal van VVA so far. Waardoor ik met gepaste bescheidenheid wel durf te stellen dat de titel van vlaggenschip ons niet zou misstaan. #suggestie

Inmiddels (bijna) allen herstelt van de nachtelijke avonturen en oefenpotjes op de woensdagavond, was het gister zo ver voor de dames om de tricolore shirts weer uit de kast te halen. Trainert Johan had dagenlang geploeterd op een passende opstelling nadat pareltje Veld te kennen had gegeven niet mee te kunnen doen door haar enkelblessure na.. jaja.. een klein misstapje na het Alteveerse Oktoberfest. Toch kwam hij weer met een opstelling op de proppen om van te smullen.

Op het doel stond deze keer fit, nuchter en scherp ons kleine Mel.

Daarvoor de florerende Linda op rechts met een uithoudingsvermogen waar menig man bang van zou worden #goodlucknick het vertrouwde duo Sergio en Ramos centraal, waarvan de één haar kopduels ons rechtstreeks naar de platte kar zullen gaan leiden en de ander de achterste linie strak weet te bewaken met haar snelheid. (misschien toch de verkeerde namen in steno vastgelegd Iris? 😉 #kroegcriminaliteit) En links ons nieuwe pareltje, snel, fel en doortastend, Esmee!

In the middle, die kleine diva rechts, die andere kleine uut de voart links en centraal, al dan niet onder enig protest, Tess! Trainert Johan zag tijdens de oefen afgelopen woensdag talenten in haar waar ze zichzelf nog niet zo in wist te herkennen.

Met voorin de tactiek van Hakkers, de techniek van Heetebrij en de snelheid in de eindeloos lange benen van Vonder was de opstelling compleet en zou dit 11tallige dreamteam magie op moeten gaan leveren.

Dan was daar nog de rijkelijk gevulde bank waar we voorgaande seizoenen alleen maar van konden dromen. De popelende popjes die later hun intrede zouden doen waren Huzen, vd Linde, Spaan en de rechtstreeks uit de studentenkroegen en verenigingen getrokken Roosje!

Een special note voor Tamar! Die de bank verrijkte met niet alleen haar aanwezigheid, maar ook met haar nieuwe hobby onder de arm, de Canon 8000D. Wij zijn allen erg blij met deze nieuw gevonden hobby van ons vrouwke Hoeve. Zo hef ze oans al heul erg verbliedt deur heule mooie ploaties te skiet’n van oans spellegie.

Na een lekker warming upje klonk om 14:30 het fluitsignaal. Ik kan van mijn point of view niet anders zeggen dan dat het eerst achter de feiten aanlopen was, de verandering Tess op mid en Kayleigh linksvoor zorgde voor een iets andere dynamiek waardoor de eerste minuten zoeken geblazen waren. Maar hej, al het begin is moeilijk.

In het eerste kwartier werd er na een enorme chaos voor het doel op een bijzonder knullige manier gescoord door Daarle. Absoluut geen sprake van sterk voetbal aan beide kanten maar gewoon door knulligheid en een opeenstapeling van fouten rolde de bal over het gevreesde lijntje. 0-1. Absoluut overbodig.

Ondanks de absurdheid van deze goal, zakte de moed zeker niet in de schoenen. Dit was gewoon domme pech. Koppies bleven omhoog en niet lang hierna kreeg Ruth dan ook een mega grote kans, maar miste op een haar na het net. Daarle kwam er wel vrij snel weer overheen met wederom een rommelig goaltje.  0-2

Er volgden wat sterke momenten van Melanie, met een mooie redding, Kayleigh met een goede kans, alleen een ietwat overdreven uithaal waardoor de bal metershoog het doel oversteeg, Tess van ver buiten de 16 deed nog een heerlijk schot op doel. Allemaal nét niet doeltreffend. Ook Iris zette na een half uur haar tanden er eens flink in, subtiel is nooit haar tactiek geweest. Zo ook gister niet, als ze iets doet, doet ze het goed, of dat nou om het winnen van de bingo gaat of het verdedigen van haar doel. Deze actie vol overgave op haar man resulteerde in een vrije trap voor Daarle. Hier maakten ze alleen niet perse gebruik van. Lucky for us.

Een minuut of tien later wisten ze zich toch weer naar de goal te manoeuvreren en volgde daar wederom! Een rommelig doelpuntje. 0-3

Vlak voor de rust creëerde Daarle nog eens een, ditmaal mooie, aanval maar de dames achterin stonden te sterk en wisten dit ongedaan te maken. De buitenspelers van Daarle maakten bijzonder weinig kans, ons Linda en Esmee hadden ze totaal en diep onder in de broekzak.

Ergens voor de rust volgde er nog een ijzersterk schot van een van Daarles middenvelders, de bal schoof net onder de lat door over Melanie heen de netten in. 0-4

Rust.

Wat onvrede en onrust bij zowel de spelers als bij de trainert. Na nogmaals zijn visie duidelijk te hebben gemaakt hoe er gespeeld moest worden en wat wissels te hebben doorgevoerd; ons Roos kwam op half voor die kleine uut de voart, volledig terecht, van woman of the match naar spelen als een vaatdoek valt ook gewoon op! #sterallures  Mevrouw Spaan kwam erin voor Kayleigh en Miss muscle vd Linde kwam erin voor Miss longlegs Vonder, Tess gewoon weer op haar vertrouwde plek linksvoor en Anouk mid, in deze formatie begonnen we na 15 minuten redelijk sterk aan de tweede helft.

Er werd meer op de andere helft gespeeld, fysieker en met iets meer overtuiging dan de eerste helft. Wel was er sprake van periodiek kluitjes voetbal door de hele tweede helft heen.

Roos gooide haar met Judo onderlegde lichaam geregeld in de strijd waarna er verschillende aanvallen in konden worden gezet. Zo kreeg Ruth een fantástische kans welke zij feeeenominaal… over schoot. #gevalletjejammer.

In de 75e minuut was het tijd voor een cornertje voor VVA. Hier wisten we nog een klein beetje eer te behalen doordat miss muscle vd Linde hem in de netten wist te werken! 1-4

Er volgden nog 2 wissels, vrouw Huzen nam plaats voor Esmee en Kayleigh loste Anouk af.

Na nog een tegengoal, een fantastische redding van Melanie waarbij ze de bal net onder de lat uit wist te vissen, een poging van Ruth op doel, wederom over. Was het in de laatste minuten nog eenmaal aan Daarle om er puntje bij op te tellen. Waarna er nog één fantástische aanval volgde van VVA, waar Kayleigh d’r tegenstander omver wist te beuken op een wijze, doar kunt die onbesoes’dn mens’n van ‘t bakfeest nog wa van leer’n, die ze afrondde met een voorzet waar vervolgens een corner uit kwam.

Tijdens het nemen van deze ogenschijnlijk 100% slagingskans corner vond de scheids het wel welletjes en floot hij af. 1-6

Om met de woorden van trainert Johan af te sluiten, er was genoeg inzet maar ook veel foutjes..
Maar foutjes maken we allemaal, om ’t hoekie, in ’t bussie, of een misstappie na het Oktoberfest door een borreltie te veule… Foutjes hou je toch, daar kunt wie alleen moar van leer’n 🙂

Op naar de volgende, zaterdag 17 November om 12:30 in Gramsbergen.

Woman of the match was Anouk!!!